אודות

אתר Alfaparf מביא לכם את מגוון צבעי השיער הטבעיים המובילים בשוק, עם מבחר בלתי נגמר, איכות בלתי מתפשרת של המוצרים ושירות אישי, אנו גאים לספק צבעי שיער לחיים לכל לקוחותינו המרוצים. האתר מרכז צבעי שיער מבית אלפא פארף מילאנו, חברה עם שם עולמי ואיכות מוצרים מהשורה הראשונה.

25 שנות ניסיון בתחום הקוסמטיקה המקצועית

אנו גאים להציג מגוון רחב של מוצרי טיפוח לשיער הנמכרים ב-80 מדינות ברחבי העולם ארסנל של מעל 1,500 עובדים המועסקים בכל רחבי העולם. 2,500 נציגי מכירות. 23 סניפים מפוזרים בעולם ומשרתים את השווקים הגדולים ביותר בהצלחה מתמשכת פריסה לוגיסטית עולמית, מאיטליה, דרך מקסיקו, ברזיל וסין.

הטכנולוגיה בחברתנו מנותבת לצורך מחקר ופיתוח של מוצרים בריאים, ידידותיים לסביבה, ואיכותיים המטפלים בגוף בצורה האידיאלית. השיער הוא שלך ואנו אחראים לשמור עליו גם בעת צביעה, שכן הבריאות של השיער היא מעל לכל. לכן אנו חוקרים באופן תמידי שימושים בטכנולוגיה חדשה ומייצרים מוצרי שיער מקצועיים באיכות גבוהה.

אנו גאים לספק לשוק מוצרי טיפוח המורכבים מחומרים ברמה איכותית מצוינת. ושמורים על לקוחותינו בקדמת הטכנולוגיה מבחינת אפשרויות הטיפוח.

כיום אנו מגיעים כמעט לכל נקודה על הגלובוס, עם פריסה מושלמת של מוצרים, הנמצאים בשימוש של למעלה מ-300,000 מעצבי שיער מובילים בכל העולם.

נשמח לעמוד לשרותכם בכל עניין או שאלה

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר