בא לך לגוון? מתחשק לך לעשות שינוי? שינוי צבע השיער שלך ללא ספק יעשה את העבודה. אבל איך בוחרים את הצבע הנכון לשיער מתוך מגוון צבעים שמציע שוק עיצוב וצביעת השיער? אם את רוצה להיות בטוחה, שהצבע שאת בוחרת יתאים לך ויאפשר לך ליהנות מהשינוי הרצוי, קחי כמה טיפים שיעזרו לך לבחור נכון.

חשבי על המסר שאת רוצה להעביר לעולם

לפני שאת מגיעה למדף צבעי השיער ושולפת את הצבע הראשון שנראה לך מתאים, שאלי את עצמך איזו אמירה את רוצה לייצר, מי את, מהו סגנון הלבוש שלך ומהו הצבע האהוב עלייך. צבעים שונים מסמלים תכונות שונות ומעבירים מסרים שונים, וכדי שהצבע שתבחרי לשיער יתיישב עם המסר שאת רוצה להעביר, חשוב שתשקיעי מחשבה באמירה שאת רוצה להעביר באמצעות הלוק שלך. שחור למשל נחשב לצבע מאוד סולידי, ג'ינג'יות נתפסות כשובביות, כמחוברות לילדה הפנימית שבתוכן וכמלאות מרץ, ואדום- שנקשר עם חושניות- יוציא ממך את הצדדים היותר סקסיים שלך.

קחי בחשבון את מצב בריאות שיערך

מצב בריאות שיערך אמור אף הוא להשפיע על בחירת הצבע לשיער שלך. צבעים לשיער, חשוב לזכור, הם חומרים כימיים, וכדי שהם לא יחלישו את השיער צריך לדעת לבחור אותם בקפידה. שיער לא בריא הוא שיער דל, שהשורשים שלו אינם חזקים מספיק, שנראה שרוף, דק מידי ושברירי. אם התיאור הזה מתאים לשיערך, רצוי לקנות גווני צבע עדינים ולהימנע מצביעת השיער לבלונד, היות שחמצון השיער, שהוא פעולה הכרחית כדי שנות את צבע השיער לבלונד, יכול לעשות נזק לשיער שהוא מלכתחילה לא בריא.

האם את נוהגת להתקשט באקססוריז?

אם את נוהגת לענוד תכשיטים ואוהבת לשדרג את ההופעה החיצונית עם אקססוריז, רצוי, בבחירת צבע השיער, לתת את הדעת לסוג התכשיטים המועדפים עלייך ולצבע שלהם. כך למשל, תכשיטי זהב הולכים יופי עם גווני שיער חמים כמו ג'ינג'י או אדום, ואילו תכשיטי כסף מתכתבים טוב יותר עם צבעי שיער קרים כמו פלטינה.

התאימי את צבע השיער לגוון עורך

כדי להפיק את המקסימום מצבע השיער החדש שלך ועל מנת שהלוק שלך ייראה פיצוץ, חשוב שגוון עורך יצור שילוב הרמוני עם צבע השיער שלך. אם עורך כהה, צבע שיער בגוון חום שוקולד או חום שקד יוכל בהחלט להתאים לך ואם גוון עורך בהיר יותר חום כהה (חום שוקולד מריר למשל) יילך טוב יותר עם עור הפנים.
במידה והצבע החום נשמע לך סולידי מידי, ובא לך ללכת על משהו פרוע יותר, תוכלי לשלב בצבע החום גוונים בהירים יותר, שיאירו לך את הפנים.