בשנים האחרונות גם הגברים התחילו לצבוע את שיער השיבה שלהם, והסיבה העיקרית לכך היא שאנחנו חיים בעולם שבו ככל שאנחנו יותר צעירים יש לנו יותר אפשרויות. אומנם זה נכון שאנחנו לא יכולים להחזיר את השעון לאחור ולהיות שוב בני 16, אך על ידי צבעי שיער אנחנו כן יכולים להיראות צעירים מהגיל שלנו. אם גם אתה חושב להתחיל לצבוע את השיער שלך, אתה בוודאי רוצה לדעת כמה דברים על מאפיינים של צבעי שיער לגבר, כי רק כך תוכל לדעת איזה סוג של צבעים לקנות או איזה סוג של צבעים לבקש שישימו לב במספרה שאליה אתה מתכוון ללכת.

צביעה הדרגתית

כשמדברים על מאפיינים של צבעי שיער לגבר צריך להיות מודעים לכך שיש סוגים שונים של צבעים, ולכן אתה צריך להכיר את האופציות. ראשית, יש סוגים של צבעים שצובעים בבת אחת את כל השיער ומעלימים תוך זמן קצר ביותר את כל שיערות השיבה, ושנית, יש גם צבעים שעושים עבודה הדרגתית יותר. לכן אתה צריך לחשוב לאיזה תוצאות אתה מצפה ואיזה תהליך אתה רוצה לעבור. בנוסף לכך, כדאי שתדע שיש צבעים שהם הרבה יותר ידידותיים למשתמש וגם לסביבה, ולכן אם חשוב לך לא לפגוע בבריאות, הרי שתמיד עדיף לעשות שימוש בצבעים שאין בהם אמוניה ושהם הרבה יותר טבעיים ואורגניים.

האם כדאי לצבוע לבד?

השאלה הנוספת שרוב הגברים רוצים לקבל עליה תשובה, זה האם כדאי להם לצבוע לבד את השיער או שעדיף להם לפנות אל איש מקצוע בתחום. אין ספק שאם תצבע את השיער שלך לבד זה יעלה לך הרבה פחות מאשר אם תפנה אל מעצב שיער, אך מצד שני, סביר להניח שהצביעה העצמאית גם תוביל לתוצאות פחות טובות. מדובר על ההופעה החיצונית שלך ולכן בהחלט אפשר להבין מדוע זה כל כך חשוב לך, ובהחלט כדאי שתשקיע בנושא ותפנה אל איש מקצוע מיומן. בסופו של דבר, אחרי צביעת השיער, אתה תיראה ותרגיש הרבה יותר צעיר ולכן זה שווה את ההשקעה.