Nutriseduction

סדרת טיפול בשיער יבש – Nutriseduction

הסדרה המומלצת, עם מירב המרכיבים: פרוטאין קשמיר, תמצית אורכידאה, שמן קשמיר, חלבון שיבולת שועל ו-ויטמיני F ו-E. לשיער מקורזל ויבש מאד.

פורמולות מזינות אלה משתלבות באופן מושלם ומספקות את המינון האופטימלי של לחות וחלבונים חיוניים לטיפול בשיער יבש ויבש מאד, מהשורשים ועד לקצוות:

  • חלבונים לשחזור חוסרים לאורך השערה; השיער מקבל רכות מחודשת
  • ליפידים ליצירת שכבת מגן אפקטיבית על פני השטח של סיב השערה, אשר שומרת עליה מפני התייבשות
  • ויטמינים ומינרלים מעניקים אנרגיה וחיוניות לקרקפת

מוצרי טיפוח ועיצוב לשיער רך, חושני ומושלם, קל לעיצוב ומבושם בניחוח שנשאר לאורך זמן.

הטיפול של NUTRISEDUCTION

מוצרים ייעודיים לשיער יבש, מבוססים על תמציות צמר קשמיר שמגן על סיב השערה ומחזק אותו.

מוצרים לשיער יבש מאד, מבוססים על חומרים מזינים משיבולת שועל ועל תמציות צמר קשמיר, מספקים לשיער ליפידים, מינרלים ופחמימות למניעת התייבשות; חלבונים ומינרלים להשלמת ההזנה היומית של השיער.

העיצוב החושני של NUTRISEDUCTION

פורמולה עשירה בתמציות אורכידאה, מושלמת ליצירת תסרוקות חושניות ומושכות עין באמצעות שיפור ההגדרה והברק של השיער, והפיכתו לרך ונוח לעיצוב. השיער נשאר ישר או מתולתל, מוגדר בצורה יוצאת מן הכלל, אך גם קל, בעל תנועה חופשית ועם ניחוח שנשאר לאורך זמן.

שירותים מקצועיים חדשים

מעצבי השיער המקצועיים ימליצו על הטיפול החדש המוקדש לשיער יבש (הזנה חיונית) ולשיער יבש מאד (הזנה עמוקה).

כשהזנת השיער הופכת לפיתוי

תרסיס DELICIOUS GLAZE – CURLY STYLING

תרסיס DELICIOUS GLAZE – CURLY STYLING

מגן על ההגדרה והברק של התלתלים. תרסיס לשיער מתולתל המגן על האיזון ההידרו-ליפידי של השיער מפני נזקים חיצוניים.

אופן השימוש: לאחר השימוש ב-SUBLIME SORBET, לרסס על שיער יבש.

גודל: 125 מ"ל.

SUBLIME SORBET – CURLY STYLING

SUBLIME SORBET – CURLY STYLING

סורבה לתוספת לחות לשיער, מושלם לשליטה בנפח של שיער יבש או מקורזל, וליצירת תלתלים מוגדרים ובוהקים שנשארים לאורך זמן. נוסחה חדשנית עשירה בתמצית סחלבים ובחומצות ליפו-אמיניות לריכוך והרגעה של השיער, הופכת אותו קל לעיצוב ומבטיחה אפקט נוגד קרזול. מוצר מקצועי לשיער העוזר לשיער להישאר רך וגמיש.

אופן השימוש: לפזר באחידות בעזרת מסרק או כף היד על שיער לח. לייבש באופן טבעי להגדרה חזקה של השיער, או באמצעות מייבש שיער ודיפיוזר לתוספת נפח.

גודל: 150 גרם.

תרסיס PURE VEIL – BIFASE – SMOOTH STYLING

תרסיס PURE VEIL – BIFASE – SMOOTH STYLING

משמר את האיזון ההידרו-ליפידי בשיער ומגן עליו בזמן שימוש במכשיר החלקה. תרסיס לשיער בעל תמציות סחלבים וחלבוני חיטה מונעים התייבשות וקרזול. לשיער חלק, יפהפה ושופע.

אופן השימוש: לנער היטב לפני השימוש. לאחר מריחת DIVINE CREAM, לרסס על שיער יבש לפני החלקה במכשיר.

גודל: 125 מ"ל.

קרם החיטה – DIVINE CREAM – SMOOTH STYLING

קרם החיטה – DIVINE CREAM – SMOOTH STYLING

קרם מחליק לתוספת לחות והגנה מפני חום, אידיאלי ליצירת תסרוקות עמידות בשיער חלק ולשליטה מוגברת בשיער יבש או מקורזל. קרם לשיער בעל תמצית סחלבים ושמן חוחובה מרככים ומרגיעים את השיער, ומבטיחים אפקט נוגד קרזול לאורך זמן וברק ללא תחרות. השיער חלק ונעים, בעל תנועה חופשית ומגע רך להפליא.

אופן השימוש: לפזר באחידות לכל אורך השיער (על שיער לח), ולהמשיך בייבוש באמצעות מייבש שיער.

גודל: 150 גרם.

GOLD SERUM

GOLD SERUM

עוטף את השיער בשכבת הגנה דקיקה ובלתי-נראית, מחליק את מעטפת השיער ומאחה קצוות מפוצלים. קרם לחות לשיער בעל העושר של ויטמין E וחומרי הסינון המיוחדים מגן על השיער ומעניק לו הגדרה יוצאת דופן, כמו גם שקיפות ותוצאות שניכרות מיד לעין.

אופן השימוש: לטפטף טיפות ספורות על קצות האצבעות, ולמרוח לכל אורך השיער עד הקצוות (על שיער לח או יבש).

גודל: 30 מ"ל.

HYPER OIL INFUSION

HYPER OIL INFUSION

טיפול אינטנסיבי במיוחד להזנת השיער לאורך זמן. מחזיר לחות לסיב השערה ומחליק אותו בשיער יבש או יבש מאד. קרם לחות לשיער מכיל נגזרות צמר הקשמיר מחזקות את גוף השערה, ואילו חומצות אמינו שמקורן בחיטה מוסיפות לחות והזנה. שמן מונוי טהיטי מבטיח אורך חיים לשיער בזכות פעולת אטימה של סיב השערה, שמגינה ושומרת על התוצאות שמושגות באמצעות תכשיר ייחודי זה. השיער מקבל חיוניות יוצאת דופן ומגע רך.

אופן השימוש: לנער היטב. לחלק את השיער הרטוב למקטעים אנכיים ולמרוח באחידות לאורך כל השערה עד לקצוות. להמתין 5-7 דקות, לשטוף ולייבש.

גודל: 6 בקבוקונים של 13 מ"ל כ"א.

הזנה אקטיבית – WEARABLE TREATMENT

הזנה אקטיבית – WEARABLE TREATMENT

טיפול ללא שטיפה לריכוך ושליטה בשיער יבש מאד ומרדני. קרם הזנה לשיער בעל הפורמולה המיוחדת, שמבוססת על צמר הקשמיר, מוסיפה לחות ומגנה על סיב השערה, בעוד שחומרים מזינים מספקים את המנה היומית הדרושה של ויטמינים ומינרלים. השיער מקבל לחות והזנה ונשאר ממושמע, עם תחושה של רכות משי והמגע המיוחד של צמר הקשמיר.

אופן השימוש: למרוח על שיער רטוב מיד לאחר חפיפה ב-ULTRA MOIST SHAMPOO, או בסיום טיפול לשיער יבש במיוחד ומרדני (לאחר השטיפה). להשאיר, ולעבור לייבוש או לעיצוב.

גודל: 250 מ"ל, 1000 מ"ל.

מסכת לחות – ULTRA MOISTURE TREATMENT

מסכת לחות – ULTRA MOISTURE TREATMENT

טיפול משקם אינטנסיבי להזנה ורענון הלחות והחלבונים בשיער יבש מאד. ויטמין F מסייע בשחזור הקשרים הליפידיים בין גוף השערה והמעטפת, ומחזק את סיב השערה. קרם לחות לשיקום השיער בעל נגזרות הקשמיר והחומרים המזינים מצמח שיבולת השועל, המגינים מפני התייבשות ונזקים חיצוניים. סיב השערה מתחדש ומקבל מחדש את רמות הלחות האופטימליות. השיער חוזר להיות חזק וחיוני, עם מגע רך כמו של צמר קשמיר.

אופן השימוש: לאחר חפיפה ב-ULTRA MOIST SHAMPOO, לפזר חופן או שניים על שיער לח. לסרק למלוא אורך השיער לפיזור אחיד ולהשאיר למשך 5 דקות. להרטיב את השיער במים חמימים, ולסיום לשטוף היטב.

גודל: 200 גרם, 500 גרם.

שמפו לחות ULTRA MOIST SHAMPOO

שמפו לחות ULTRA MOIST SHAMPOO

שמפו ללחות מירבית, מנקה בעדינות ומזין שיער יבש מאד. הנוסחה הייחודית מכילה קשמיר, שמחזיר את החלבונים ומחזק את סיב השערה, בזמן שחומרים מזינים ממיצוי צמח שיבולת השועל מספקים ליפידים לסיוע במניעת התייבשות. תכשיר מקצועי לשיער בעל נוסחת ההזנה העשירה והמאוזנת מעניקה שיער בריא, מבריק ורך כמו צמר קשמיר.

אופן השימוש: למרוח באופן אחיד על שיער רטוב. לעסות בעזרת מים חמים, ולאחר מכן לשטוף היטב. לחזור על הפעולה לפי הצורך.

גודל: 250 מ"ל, 1000 מ"ל.

קרם עשיר LUXURY TREATMENT

קרם עשיר LUXURY TREATMENT

איזון מחודש של מצב השיער באמצעות ננו-כדוריות של ויטמינים, ובעזרת עידוד חילוף החומרים של שורשי השיער בפעולה הייחודית של קומפלקס ENERGY. חומצות אלפא-הידרוקסיות שמקורן בפרי מבצעות פעולת פילינג עדינה על הקרקפת, משחררות את זקיקי השיער מתאים מתים, מאפשרות להם "לנשום" ומכינות את הקרקפת לטיפול האינטנסיבי של ENERGY CONCENTRATE. חומרי ההזנה החיוניים מזינים ומחיים את גוף השערה.

אופן השימוש: למרוח על שיער לח, לעסות ולשטוף. לחזור על הפעולה, ואז להשתמש בתכשיר ENERGY CONCENTRATE

גודל: 250 מ"ל, 1000 מ"ל.

PEARL SHAMPOO

PEARL SHAMPOO

שמפו ללחות מירבית, מנקה בעדינות ומזין שיער יבש מאד. הפורמולה הייחודית מכילה קשמיר, שמחזיר את החלבונים לסיב השערה ומחזק אותו, בזמן שחומרים מזינים שמוצו מצמח שיבולת השועל מספקים ליפידים לסיוע במניעת התייבשות. השמפו הוא חלק מקו מוצרי שיער מקצועיים עם נוסחת ההזנה העשירה והמאוזנת מעניקה שיער בריא, מבריק ורך כמו צמר קשמיר.

אופן השימוש: למרוח באחידות על שיער רטוב. לעסות לתוך השיער במים חמימים ואז לשטוף היטב. לחזור על הפעולה לפי הצורך.

גודל: 250 מ"ל, 1000 מ"ל.

קרם leave in

קרם leave in

נשמח לעמוד לשרותכם בכל עניין או שאלה

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר