Precious Oil Tradition

Precious Oil Traditio – שמנים מסורתיים יוקרתיים לשיער ולגוף

מסורות בנות אלפי שנים, בשילוב עם פורמולות חדשניות, מספקות לגוף ולשיער חוויית יופי יוצאת דופן. אלפא פארף מילאנו פיתחה את Precious Oil Tradition, קו חדש של שמנים המוקדשים לטיפוח השיער והגוף, כמענה לביקוש ההולך וגובר למוצרים טבעיים עשויים מחומרי גלם מקוריים וייחודיים.

מוצרי הקו מכילים שמן צבר אורגני, רכיב ייחודי שנעשה בו שימוש כבר בימי קדם בזכות התכונות הנהדרות של גרעיני הפרי. כמו כן, כל מוצרי הקו הם ללא חומרים משמרים, ללא פרבן, ללא חומרי צבע וללא אלרגנים.

שמנים אלה נוצרו כדי לעזור לך לטפח את עצמך, עם דגש מיוחד על היופי האישי שלך.

Light Absolute Oil
שמן מרכך לשיער, מושלם לשיער דק ובהיר

Light Absolute Oil – שמן מרכך לשיער, מושלם לשיער דק ובהיר

שמן זה, בעל יכולות מרשימות של ריכוך והתרת קשרים, מבטיח שיער רך, מבריק ונוח לסירוק בעל קלילות של משי, באופן מיידי. השמן מגן על סיב השערה ומפחית את הזמן הדרוש לייבוש ולעיצוב תסרוקות. מושלם לשיער דק ובהיר.

אופן השימוש: למרוח כמות קטנה של השמן על שיער רטוב, תוך עיסוי יסודי לאורך כל השיער.

גודל: 100 מ"ל בבקבוק זכוכית.

Absolute Oil
שמן מרכך לשיער, מושלם לכל סוגי השיער

Absolute Oil – שמן מרכך לשיער, מושלם לכל סוגי השיער

שמן זה, בעל יכולות מרשימות של ריכוך והתרת קשרים, מבטיח שיער רך, מבריק ונוח לסירוק בעל קלילות של משי, באופן מיידי. השמן מגן על סיב השערה ומפחית את הזמן הדרוש לייבוש ולעיצוב תסרוקות. מושלם לכל סוגי השיער.

אופן השימוש: למרוח כמות קטנה של השמן על שיער רטוב, תוך עיסוי יסודי לאורך כל השיער.

גודל: 100 מ"ל בבקבוק זכוכית.

Fabulous Oil
שמן רב-תכליתי – לשיער ולגוף

Fabulous Oil – שמן רב-תכליתי – לשיער ולגוף

טיפול רב-תכליתי ייחודי, מושלם לתוספת לחות ולהגנה על הקרקפת ועל השיער, עם אפקט של עיסוי מרגיע והעושר של מסכה לפני חפיפה. יעיל להפליא כטיפול לאזורים יבשים, עדינים או אדמומיים בגוף, וזאת הודות לפעולה המזינה והמרגיעה שלו.

אופן השימוש: לפני חפיפה: למרוח לאורך כל השיער ולהשאיר במשך 5-10 דקות. להמשיך לחפיפה בשמפו. עיסוי לקרקפת: למרוח על הקרקפת, הצוואר והכתפיים, ולאחר מכן לבצע עיסוי מרגיע. להמשיך לחפיפה בשמפו. לגוף: לעסות בעדינות לאזורים יבשים ואדמומיים בגוף.

גודל: 100 מ"ל בבקבוק זכוכית.

נשמח לעמוד לשרותכם בכל עניין או שאלה

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר