S4U

S4U – עיצוב בסגנון חופשי, מוקפד ושובר מוסכמות

קו S4U שואב השראה מהטרנדים האחרונים ברחובות מילאנו, בירת האופנה העולמית, ומשלב אותם בהקשר של סגנון מטרופוליטני עכשווי ואוונגרדי.

מוצרים אלה מוקדשים ללקוחות צעירות, דינמיות וקוסמופוליטניות, והם מתאימים ליצירה ולהמצאה מחדש מדי יום ביומו של אינספור אפשרויות סגנוניות, מעודכנות להפליא וטרנדיות.

מוצרי S4U פותחו במטרה לשלב מרקמים וליצור נוסחאות ייחודיות בהתאם לדרישות הלקוחות. הטכנולוגיה החדשנית כוללת מסנני קרינת UV וחומרים מחזקים.

אלפי מעצבי שיער בכל רחבי העולם בחרו ב-S4U.

TWIST’R
טוויסטר – מוס לשיער גלי

טוויסטר – מוס לשיער גלי – TWIST’R

לשיער מתולתל וגלי. מעצים, מגדיר, מפריד בין תלתלים ושולט בהם באמצעות אפקט מונע קרזול מיוחד במינו. בעל פעולה לאורך זמן. מכיל מסנן קרינת UV.

אחיזה: הגדרה מירבית עם שליטה בינונית.

אופן השימוש: לקחת מנה או שתיים ולמרוח באחידות על פני כל השיער באמצעות מסרק עם שיניים רחבות. לייבש באמצעות דיפיוזר או באופן טבעי, תוך הגדרת תלתלים באמצעות האצבעות.

גודל: 100 מ"ל.

FROZ’N

FROZ’N

שמן עם אפקט קפיאה. מקפיא את השיער ומוסיף "זיכרון" לעיצובים, להשגת תוצאות יוצאות דופן ומדהימות. שמן לשיער מתולתל מבטיח הפרדה מושלמת בין תלתלים ואחיזה לאורך זמן.

אחיזה: תמיכה יוצאת דופן עם אחיזה לאורך זמן.

אופן השימוש: לפזר על פני שיער לח או יבש, לייבש במייבש שיער או באופן טבעי.

גודל: 150 מ"ל.

FX’D
מוס לכל סוגי השיער

מוס לכל סוגי השיער – FX’D

אחיזה חזקה ושליטה עבור כל סגנון. אחיזה באמצעות שמנים שאינם דביקים ואשר שומרים על הגמישות, כך שניתן לשנות את העיצוב מאוחר יותר. עמידות בפני לחות. מכיל מסנן קרינת UV.

אחיזה: חזקה.

אופן השימוש: למרוח על שיער יבש, כולו או באזורים נבחרים.

גודל: 300 מ"ל.

X’REBEL

X’REBEL

פעולת החלקה חסרת תקדים לכל טכניקות הפיניש, מייבשי שיער או מכשירי החלקה. שליטה פנטסטית בשיער מרדני. קרם לחות לשיער הנותן סגירה מושלמת והידוק של גוף השערה. הגנה של עשרים וארבע שעות מפני לחות מעניקה אורך חיים לעיצובים מוחלקים. הגנה מוגברת מפני חום לשימוש עם מחליקים חמים. מכיל מסנן קרינת UV.

אחיזה: שליטה מקסימלית בריכוך והגנה מפני לחות.

אופן השימוש: למרוח על שיער לח לפני עיצוב חלק.

גודל: 100 מ"ל.

F’NK

F’NK

פיסול צורות עם אפקט מט אמיתי ומיוחד. מושלם לעיצוב, הפרדה, שפשוף והגדרה. שימוש על השורשים יעבה את מרקם השיער וירים אותו. שימוש על הקצוות ייצור אפקט מקוטע של קצוות חדים. מכיל מסנן קרינת UV.

אחיזה: בינונית-חזקה לפרטים, עם פיניש מט.

אופן השימוש: לשפשף כמות קטנה בין כפות הידיים ולמרוח על שיער יבש או כמעט יבש. להשתמש על השורשים לעיבוי המרקם ולהרמה. להשתמש על קטעים נבחרים או על הקצוות לאפקטים מיוחדים. לחזור ולשפשף למראה גס.

גודל: 100 גרם.

D’FINR

D’FINR

פרטים והגדרה עם פיניש מבריק פנטסטי. קרם עיצוב שיער בעל מגע רך שנשאר לאורך זמן, ליצירת תסרוקות או תנועות מוגדרות, וכן אפקטים מיוחדים לפרטי התסרוקת. מכיל מסנן קרינת UV.

אחיזה: פרטים מדויקים להפליא עם פיניש מבריק וגמיש.

אופן השימוש: למרוח בין האצבעות לפני המגע בשיער. ליצירת צורות אלסטיות, יש למרוח על שיער לח ולהניח לו להתייבש באופן טבעי. ליצירת פרטים או לעיצוב מחדש של מקטעים, יש למרוח על שיער יבש.

גודל: 75 גרם.

POSH’N

POSH’N

טיפול ללא שטיפה להרגעה של שיער חלק או מתולתל, ולהכנת השיער לקראת תספורת ועיצוב. חומר לטיפוח שיער המוסיף לחות, מתיר קשרים ומספק "גוף" משיי ורך לכל סוגי השיער. מעניק שליטה לצורך ייבוש או סלסול מהירים וקלים במייבש שיער, מכשיר סלסול או רולרים חמים.

מעצבי שיער: השתמשו בחומר תספורת להשגת שליטה מדויקת במקטעים. ייבוש באוויר: לתלתלים חלקים כמשי וללא כל קרזול. מכיל מסנן קרינת UV.

אחיזה: ריכוך מקסימלי עם אחיזה עדינה.

אופן השימוש: למרוח על שיער לח. לקבלת שיער חלק ורך יש לייבש במייבש שיער. לעיצוב מסוגנן, יש לסלסל במכשיר סלסול או ברולרים חמים.

גודל: 150 מ"ל.

TX’T

TX’T

נפח ועובי מירביים לכל סוגי השיער. בונה מרקם לשיער מלא וסקסי מבלי להכביד עליו. ג'ל לעיצוב שיער יוצר מרקם ישר או מתולתל ועם זאת עדין, לתחושה טבעית ורכה. ייבוש באוויר מביא לשדרוג התלתלים הטבעיים. מכיל מסנן קרינת UV.

אחיזה: נפח מירבי עם אחיזה גמישה.

אופן השימוש: לנפח מירבי, למרוח על שיער לח לפני ייבוש במייבש שיער או ברולרים חמים.

גודל: 150 מ"ל.

Ocean
סגנון קצף גלים עם אפקט מט עדין

Ocean – סגנון קצף גלים עם אפקט מט עדין

מסיכה עשירה בקרטין ובלחות, עוזרת לשמר את תוצאות טיפול הקרטין של ליס דיזיין בשיער ללא פורמלין, מועשרת באחוז גבוה של קרטין וקומפלקס קולגן.

פעולות: מחליקה, מרככת, מוסיפה לחות. שימוש קבוע במסיכה משמר שיער בריא, גמיש חלק ומלא חיוניות.

גודל: 500 מ"ל

Vintage
טלק מט למראה וינטאג' טוטאלי

Vintage – טלק מט למראה וינטאג' טוטאלי

עוטף את השערה בשקיפות מט לסגנון גראנג' או וינטאג' טוטאלי. מוסיף נפח תוך כדי טיפוח השיער. משמש לעיצוב שיער יבש ומספק מרקם חדש ותחושת מגע מיוחדת במינה. בפעולת סלסול של כל תלתל סביב האצבעות, טלק זה מושלם ליצירת ראסטות.

אחיזה: בינונית, עם אפקט מט חזק.

אופן השימוש: לפזר באופן אחיד על שיער יבש ולעצב.

גודל: 10 גרם.

נשמח לעמוד לשרותכם בכל עניין או שאלה

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר