Semi di Lino

Semi di Lino – סדרת מוצרים לעיצוב השיער

לגלות פנים חדשות של יופי עם Semi di Lino Diamante… הדור הבא בטכנולוגיית הברק, שמוקדש לשיער יוקרתי, זוהר ומפואר עם השתקפויות דמויות תכשיטים.

הברק המושלם של היהלום: שילוב אקסקלוסיבי של הברק המיוחד של Semi di Lino (זרעי הפשתן) עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר של אחיזה בשערה – המילה האחרונה בהוספה והשארה של הברק המיוחד של Semi di Lino בשיער. הפורמולות המיקרו-קריסטליות יוצרות ומגדירות עיצובים מכל הסוגים.

ILLUMINATING MEGA HAIRSPRAY

ILLUMINATING MEGA HAIRSPRAY

ספריי מיקרו-קריסטלי עם אחיזה חזקה במיוחד להגדרה וקיבוע של פרטים בתסרוקות, או לתמיכה בעיצוב כולו. ספריי לשיער יבש המכיל שילוב מיוחד של שמנים וסיליקון עוטף את סיב השערה בשכבת מגן אחידה ויבשה ביותר, שמוסיפה ברק והגנה מבלי להכביד על השיער. הנוסחה החדשנית עשירה בוויטמין B5, שנקשר לקרטין ומספק לשיער מלאות והגנה.

אופן השימוש: לרסס על שיער יבש תוך שמירה על מרחק של כ-25 סנטימטרים.

גודל: 500 מ"ל.

ILLUMINATING HAIRSPRAY

ILLUMINATING HAIRSPRAY

ספריי קיבוע מיקרו-קריסטלי, מושלם לתמיכה בכל תסרוקת. מגן על השיער מפני לחות וקרזול מבלי להכביד עליו. ספריי לעיצוב השיער המחזיק את השיער במקומו באופן מיידי ובאחיזה חזקה. מכיל מסנני קרינת UV. נוסחה חסרת משקל שאינה מותירה שאריות, בנתזים דקיקים שמתאדים ויוצרים כיסוי אחיד. קל לסירוק.

אופן השימוש: לרסס על שיער יבש או לח מעט, ממרחק של כ-25 סנטימטרים. לפזר על הצמיחה החדשה כדי ליצור נפח מקסימלי.

גודל: 300 מ"ל, 500 מ"ל.

ILLUMINATING SCULPTING SPRAY

ILLUMINATING SCULPTING SPRAY

ספריי קיבוע מיקרו-קריסטלי לשיער, להגדרה, עיצוב וחיזוק של כל תסרוקת. ספריי לשיער יבש או לח מעניק ברק מדהים ויוצר מראה חלק וזוהר. מגביר את אפקט הברק תוך כדי יצירה של שכבת מגן מפני חומרים חיצוניים. מונע לחות. מכיל מסנן קרינת UV.

אופן השימוש: לשליטה והגדרה של פרטים: לרסס על שיער יבש ממרחק של כ-25 סנטימטרים.
לעיצוב והוספת נפח לשורשים: לרסס על שיער לח ממרחק של כ-20 סנטימטרים.

גודל: 200 מ"ל.

ILLUMINATING FINISH

ILLUMINATING FINISH

ספריי מיקרו-קריסטלי קליל זה מוסיף ברק ייחודי ורכות מבלי להכביד על השיער. ספריי לשיער רגיל היוצר שכבת מגן בלתי-נראית ששומרת על השיער מפני הלחות, תוך שמירה על הרכות והטבעיות של התסרוקת.

אופן השימוש: לרסס על שיער יבש.

גודל: 125 מ"ל.

ILLUMINATING THERMAL PROTECTOR

ILLUMINATING THERMAL PROTECTOR

מגן חום אקטיבי מיקרו-קריסטלי, שומר על סיב השערה ומגן עליו בזמן עיצוב במכשיר החלקה או סלסול. השיער בריא, משיי למגע, קומפקטי ומבריק במיוחד. פעולה חזקה נגד לחות מבטיחה תוצאות לאורך זמן. הפורמולה החדשנית כוללת חומרי קרטין-אפין יוקרתיים, שמתעוררים לפעולה בטמפרטורות גבוהות ומונעים שבירה של סיב השערה. מוצר טיפוח ושמירה על השיער המכיל פולימרים שיוצרים שכבת הגנה מיוחדת, וסריצין להזנה, תוספת לחות ושמירה על השיער.

אופן השימוש: לרסס לאורך השיער לפני עיצוב במכשיר החלקה או סלסול.

גודל: 200 מ"ל.

ILLUMINATING PASTE

ILLUMINATING PASTE

משחה מיקרו-קריסטלית עם מרקם רך במיוחד. מעניקה שליטה בתסרוקת והופכת אותה למובנית, מבריקה וגמישה. הגנה מפני קרינת UV. פולימר קיבוע חדשני נצמד לשערה ומספק אחיזה איתנה ועם זאת גמישה.

אופן השימוש: לחמם מראש בכפות הידיים כמות קטנה של המוצר, ולמרוח על שיער יבש או לח. לעבד אזורים ספציפיים כדי להגדיר פרטי עיצוב או לפזר על השיער כולו למראה טבעי.

גודל: 50 מ"ל.

ILLUMINATING DESIGN GEL

ILLUMINATING DESIGN GEL

ג'ל מיקרו-קריסטלי לעיצוב, אידיאלי ליצירת עיצובים מובנים לשיער קצר או באורך בינוני, עם אפקט ברק חזק. ג'ל לעיצוב שיער בעל נוסחה מעוררת מוסיפה ברק ונפח ללא נוקשות, ומבטיחה שליטה מרבית ויציבה בתסרוקת. אינו מותיר שאריות בשיער.

אופן השימוש: למרוח על שיער לח לקבלת צורה ומרקם; למרוח על שיער יבש להפחתת הקרזול. 

גודל: 150 מ"ל.

ILLUMINATING POLISH

ILLUMINATING POLISH

שעווה מיקרו-קריסטלית לעיצוב תסרוקות, מגדירה עיצובים לשיער קצר או באורך בינוני ויוצרת אפקט ברק חזק. שעווה לעיצוב השיער עם הנוסחה המעניקה לשיער מראה רטוב מעודן, מרככת אותו והופכת אותו לנוח יותר לעיצוב.

אופן השימוש: לחמם את המוצר בכפות הידיים מספר שניות ולמרוח על שיער יבש. יש להשתמש באצבעות כדי להגדיר תלתלים, או לפזר על פני כל השיער ליצירת מראה "פרוע".

גודל: 50 מ"ל.

ILLUMINATING STRONG MOUSSE

ILLUMINATING STRONG MOUSSE

מוס מיקרו-קריסטלי עם אחיזה איתנה אך גמישה, להגדרה מושלמת של התסרוקת – במיוחד לעיצוב שיער מתולתל או גלי טבעי. השיער הופך למוגדר, מוגן מפני לחות ומבריק מאד. הפורמולה החדשנית עשירה ב-Polyquaternarium-46, פולימר עם תכונות קיבוע וריכוך מיוחדות, מונעת יצירה של חשמל סטטי וגורמת לשיער להיות קל יותר לסירוק.

אופן השימוש: לנער היטב לפני השימוש. להחזיק את המיכל ישר בעת השימוש. לפזר על שיער לח או יבש.

גודל: 250 מ"ל.

ILLUMINATING MOUSSE

ILLUMINATING MOUSSE

מוס עיצוב מיקרו-קריסטלי, מוסיף מרקם ותנועה טבעית לשיער חלק או מגדיר תלתלים ללא נוקשות או סרבול מיותר של השיער. מוס לשיער חלק או מתולתל בנוסחה חדשנית המרככת את השיער ומעניקה לו ברק יוצא דופן.

אופן השימוש: לנער היטב לפני השימוש. להחזיק את המיכל ישר במהלך השימוש. לפזר את המוס על שיער לח, ולייבש באופן טבעי או בעזרת מייבש שיער.

גודל: 250 מ"ל.

ILLUMINATING VOLUMIZER

ILLUMINATING VOLUMIZER

ספריי מיקרו-קריסטלי לתוספת נפח, מושלם לעיצוב של תסרוקות מלאות ויציבות. ספריי לעיצוב שיער המוסיף נפח ומלאות, ומעניק לשיער רכות יוצאת דופן, מגע משיי וברק.

הפורמולה החדשנית עשירה בפולימרים ובחלבונים שמספקים לסיב השערה נפח וכן שכבת הגנה גמישה ששומרת עליו מפני חימום יתר.

אופן השימוש: למרוח באחידות על שיער שיובש במגבת, מהשורשים ועד לקצוות. לעצב את התסרוקת.

גודל: 125 מ"ל.

ILLUMINATING SMOOTHING CREAM

ILLUMINATING SMOOTHING CREAM

קרם מיקרו-קריסטלי להגנה מפני חום, אידיאלי לתסרוקות חלקות מהירות ולאפקט ברק חזק. קרם לעיצוב שיער המכיל פורמולה נוגדת קרזול פועלת באופן מיידי על שיער רך מבלי להכביד עליו. עשירה בחומרים להגנה מפני חום, מגינה על השיער מפני הנזקים של מכשיר ההחלקה או מייבש השיער ומותירה אותו רך ומשיי.

אופן השימוש: למרוח על שיער לח לעיצוב ולמרקם. כדי למנוע קרזול, יש למרוח ישירות על שיער יבש.

גודל: 150 מ"ל.

ILLUMINATING STYLE CONSTRUCTOR
תחליב לקיבוע שיער שיובש בפן או ב"קסדה"

ILLUMINATING STYLE CONSTRUCTOR – תחליב לקיבוע שיער שיובש בפן או ב"קסדה"

אידיאלי לעיצוב תסרוקות מהיר יותר, משמר את התסרוקת לאורך זמן ומאריך את אפקט הפן.

Illuminating Style Constructor מגן על סיב השערה מפני הפעולה המזיקה של החום במהלך עיצוב בפן, ומעניק לשיער ברק יוצא דופן.

אופן השימוש: למרוח על שיער שיובש במגבת ולעצב תסרוקת באמצעות מברשת שיער ומייבש שיער, רולרים ו"קסדה" או מכשיר החלקה. 

גודל: 24 בקבוקונים 13 מ"ל כ"א.

ILLUMINATING CURL DEFINER
חמאה להגדרת תלתלים

ILLUMINATING CURL DEFINER – חמאה להגדרת תלתלים

תלתלים מוגדרים היטב ומבריקים לזמן ממושך יותר, ושליטה בנפח השיער. חמאת השעווה הצמחית החדשנית – שילוב של שעוות מימוזה, חוחובה ופרח החמניה – נותנת לשיער רכות ומגע משי, מגדירה את התלתלים ומונעת יובש.

אופן השימוש: למרוח באחידות על שיער שיובש במגבת. לייבש באמצעות דיפיוזר או באופן טבעי, ולהיעזר באצבעות כדי להגדיר את התלתלים.

גודל: 75 גרם.

ILLUMINATING CURL REFRESHER

ILLUMINATING CURL REFRESHER

פריי לרענון תלתלים, מושלם ליצירה מחודשת של גלים ותלתלים ולהארכת משך תוצאות הפן

ספריי לתלתלים אשר מעניק לשיער תמיכה שהופכת אותו לאלסטי ומבריק. חמאת השעווה הצמחית החדשנית – שילוב של מימוזה, חוחובה ופרח החמניה – נותנת לשיער רכות ומגע משי ומונעת יובש.

אופן השימוש: לרסס על שיער יבש ולהניח להתייבש באופן טבעי.

גודל: 125 מ"ל.

נשמח לעמוד לשרותכם בכל עניין או שאלה

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר