קטלוג צבעי שיער של evoulotion/ color wear / alta moda בבתי מרקחת, בתי טבע ופורפומריה.

מוזמנת גם ליצור קשר עם החברה לתמיכה ועזרה.

החלטת לצבוע את השיער? בשעה טובה. יופי של החלטה. צביעת השיער היא אחלה דרך לשנות את הלוק, להכניס קצת כיוון לחייך ואפילו לקטוף כמה מחמאות מהסביבה. אבל עכשיו את בטח שואלת את עצמך את שאלת מיליון הדולר איזה צבע לבחור? אז המשיכי לקרוא וקבלי תשובה פשוטה לשאלה שלך.

כך קטלוג צבעי שיער יסייע לך לקבל החלטה

בחירת צבע לשיער אינה משימה פשוטה. גם כשנראה לנו שאנחנו בטוחות לגבי הצבע המתאים, החשש שאולי התקבענו על צבע מסויים מבלי שראינו את כל האפשרויות הנוספות תמיד ינקר בנו. אז איך תהיי שלמה עם הבחירה שלך? הדרך היעילה ביותר לקבל את ההחלטה, שתשפיע במידה רבה על המראה החיצוני שלך, היא לעבור על קטלוג צבעי שיער. בטח יצא לך כבר לעיין בקטלוג כזה כשהמתנת בתור אצל הספר שלך, אבל במידה ולא יצא לך נסביר בכל זאת, שקטלוג צבעי שיער, בדיוק כמו קטלוג צבעים לצביעת קירות הבית, כולל את כל הדגמים, את סוגי ואת צבעי השיער הקיימים. למעשה, עיון בקטלוג כזה יאפשר לך להתוודע אל כל קשת צבעי השיער האפשריים, כאלה שבטח לא חשבת עליהם לפני כן, וכך, תוכלי, תוך כדי העיון בקטלוג, לגבש החלטה לגבי הצבע המתאים לך ביותר.

תיאוריות בקבלת החלטות גורסות, שחופש בחירה אמיתי מבוסס על היכולת לקבל החלטה מבין מגוון רחב של אפשרויות. ככל שהאפשרויות גדלות, כך הסיכויים שנבחר את מה שבאמת הכי נכון לנו הם גבוהים יותר. אז גשי לספר שלך, בקשי קטלוג צבעי שיער, עייני בו והנה לך הזדמנות לראות את כל האפשרויות העומדות בפנייך ומתוכן לדוג את זו שהכי קסמה לך.

אבל אם אין רק אפשרות אחת שקוסמת לי?

במקרה כזה, את יכולה להשתמש בכמה פרמטרים שיעזרו לך לסנן את מה שלא רלוונטי ולבחור את הצבע המנצח. הפרמטר הראשון הוא גוון העור שלך. צבע השיער צריך להתכתב עם גוון העור. צבעים מסוימים מחמיאים לנשים עם גוון עור מסוים, וצבעים אחרים מתאימים לכאלה עם גוון עור אחר. התייעצי עם הספר שלך, הוא וודאי יוכל לתת לך עצה לגבי הצבע שידבר באותה השפה עם גוון העור שלך. פרמטר נוסף שכדאי שתקחי בחשבון הוא ה"מסר" שצבעים שונים מעבירים באופן ראשוני ביותר. נשים ג'ינג'יות יוצרות, למשל, רושם ראשוני של פרועות ושובבות, נשים עם שיער אדום משדרות סקס אפיל ולהט, נשים עם שיער שחור נראות סולידיות יותר וכן הלאה. אם יש אמירה מסוימת שאת רוצה להחצין, קראי קצת על הקשר בין צבע השיער לבין הפרופיל האישיותי וקבלי החלטה בהתבסס על המידע שתקראי.