כולנו חושקים בשיער בריא ומלא ברק, כזה שיעטר את פנינו ויעניק להן מסגרת צעירה, אסתטית ומחמיאה, שיער שיהיה עמיד מול נזקי מזג האוויר, כימיקלים וגם קשקשים. אתר HAIR COLORS הוא כזה, שמטרתו היא לדאוג לבריאות שיערכם, וזאת באמצעות מבחר עשיר ומגוון של צבעי שיער איכותיים, העשויים מחומרים טבעיים בלבד, מבית היצרן האיטלקי הידוע, "אלפא פארף מילאנו". כל קו הייצור שלו, מתבסס על פיתוח מוצרים בריאותיים, וידידותיים לסביבה, ללא אמוניה וחומרים אחרים שעלולים לעורר בעיות אלרגיה שונות. בזכותנו אתם יכולים להיראות צעירים, להתחתן אופנתיים, להתהלך זקופים, ופשוט להיראות טוב.

צעירים לנצח

בשנים האחרונות אנו עדים לפתיחות אצל המין הגברי, שהחל לצבוע את שיער השיבה שלו כדי לשוב ולהרגיש שוב צעיר ואטרקטיבי. המודעות הזו אצל הגברים, מסמלת עידן חדש ומתקדם, שמוחה נגד מחוגי הזמן שמכסים את ראשו בשיער שיבה לבן. באתר HAIR COLORS נותנים מענה גם לגברים אלה, ודואגים לספק להם מידע יעיל, לצביעת שיער בריאה וללא אמוניה, שתדאג לכסות את שיערם המלבין ולהעניק להם שוב את מראה השיער הצעיר, הבריא ומלא הברק שייפח בהם רוח נעורים מרעננת. כמו שמרגישה כלה לעתיד, בפתחה של חנות שמלות כלה, כך גם מרגיש הגבר שעומד בפתחה של מספרה, כדי לצבוע את שיער השיבה שלו, ולחדש את נעוריו. גבר שגילה את איכויות הצבע הטבעי והאיכותי, ישוב וייהנה לבקר במכון לעיצוב השיער.

כלה זוהרת

מרבית הכלות עוברות מסלול ארוך ומייגע, בטרם הן נכנסות מתחת לחופה, ואם זה לא מספיק, הרי שהן חשופות למאות מבטי הביקורת של אורחיהן. שמלות כלה, זר פרחים, איפור מקצועי, נעליים, אילו רק חלק מהמשימות שעליהן לעבור, כאשר עיצוב השיער נחשב להשלמת המראה, זה שיתאים בסופו של ערב לשמלה, לאיפור ולמבנה הפנים. לרוב הכלה צובעת את שיערה כשבוע לפני החתונה, כך שחשיבותו של צבע בריא וללא אמוניה, עשוי לחסוך לה המון אי נוחות, אלרגיות וגירודים, ולהביא אותה אל החופה זוהרת, טבעית, בריאה, מחייכת ומלאת ביטחון. באתר HAIR COLORS יכולה כל כלה, להיעזר במגוון העשיר של צבעים טבעיים, איכותיים וידידותיים למשתמש ולסביבתו.

צבע טבעי שווה כל שקל

אתר HAIR COLORS מביא אלינו מבחר עשיר ומגוון של צבעים טבעיים ואורגניים שידידותיים הן למשתמש והן לסביבה. צבעים אלו, הם פרי פיתוח של טכנולוגיה מתקדמת שעושה הכל כדי להמשיך ולפתח אותם לרמה גבוהה ואיכותית, שלא זאת בלבד שאינה מזיקה לשיער הטבעי, היא אף בריאותית וללא אמוניה וחומרים שעלולים לעורר תופעות אלרגיה. צבעים אורגניים לשיער ללא אמוניה, הם בריאים ויעילים למשך זמן ארוך יותר מהצבעים שכן מכילים אמוניה, וכמובן שחוויית הצביעה איתם היא נעימה ואינה מלווה בשאיפת גזי האמוניה, ולכן גם אם נמצא אותם יקרים יותר, זו עדיין תהיה עסקה משתלמת, כי לבריאות אין מחיר.