תוספות השיער הפכו בשנים האחרונות לפתרון מועדף לנשים הסובלות משיער דליל מאד, שיער דק וגם מהתקרחות נקודתית. ישנן שיטות שונות לשילובן של תוספות שיער אלו בשיער הקיים וגם סוגים שונים של תוספות. הפיתוחים הרבים בתחום והחידושים השונים שבו מאפשרים לכל אישה ובכל גיל ליהנות מתוצאות נפלאות לאחר ביצוע ההליך ובעיקר גם ממראה טבעי מקסים. כל זאת בתנאי, כמובן, שנעזרים במעצב שיער מיומן ומקצועי וגם בוחרים בתוספות שיער איכותיות.

אילו סוגים של תוספות שיער מוצעים כיום

ניתן למצוא כיום סוגים שונים של תוספות שיער. באופן כללי, ההבדלים בין הסוגים באים לידי ביטוי במראה ובאיכות התוספת. תוספות שיער אירופאיות נחשבות לתוספות האיכותיות ביותר, אך לצערנו לא ניתן למצוא כמות רבה מהן בשוק כיום. ובכל זאת, מדובר בפתרון מומלץ מאד על ידי מעצבי השיער ועל כן גם המבוקש ביותר. סוג נוסף של תוספות שיער הוא זה המגיע מסין. תוספות שיער אלו כוללות שיער עבה מאד בדרך כלל, שלא תמיד מתאים לכל אחת ולא תמיד מציע את המראה הרצוי. בדרך כלל משתמשים בתוספות אלו לפאות. הסוג השלישי הן תוספות השיער שמגיעות מהודו. גם כאן מדובר בשיער שיכול להתאים למי שמחפשת תוספת לשיער הקיים, אולם יש לקחת בחשבון שלא כל סוג של תוספת שיער הודית אכן ראויה ומתאימה לשימוש. לצד תוספות השיער הטבעי ישנן תוספות שיער שאינן טבעיות, תוספות העשויות מחומרים סינטטיים. תוספות אלו פחות איכותיות, זולות יותר ומתאימות בעיקר למי שמעוניינת בפתרון זמני.

למי מתאימות תוספות שיער

תוספות שיער מתאימות כאמור לנשים הסובלות משיער דליל מאד, שיער דק וגם מקרחות באזורים שונים על הקרקפת. תוספות אלו יכולות להיות פתרון קבוע או זמני. ישנן לא מעט כלות המעוניינות בתוספת של שיער לכבוד האירוע החשוב וגם לא מעט נשים, המחפשות מענה לערב אחד כדי ליהנות משיער מלא ויפה יותר. אחרות מעוניינות בפתרון לטווח הארוך, פתרון שישווה לשיער שלהן מראה עשיר יותר ובריא יותר. נשירה, התקרחות או שיער דק ודליל יכולים לנבוע בשל סיבות שונות. גנטיקה, סטרס מתמיד, תזונה לא נכונה ובעיות בריאותיות אחרות משפיעים על כך ויכולים לגרום לנשירה מוגברת במהלך השנים. האפשרות לבחור בתוספות שיער מהווה פתרון אידיאלי במקרים כאלה, ובמיוחד לאור האפשרות להתאים את התוספת באופן מושלם לשיער הקיים.

כיצד זה נעשה

קיימות מספר טכניקות שונות לשילוב תוספות השיער. אם בעבר הוצעה שיטה אחת, הרי שכיום האפשרויות הן רבות ומגוונות ובעיקר כאלו הנחשבות ליעילות הרבה יותר. הדבק הוא אחת השיטות הוותיקות, אם כי בין הפחות מומלצות. אפשרות אחרת היא באמצעות שזירת שיער והלחמה מיוחדת, הנעשית תוך התאמה מלאה לשיער הקיים ותוך שימוש במלחם, שאיננו בא במגע ישיר עם השיער ולכן גם איננו פוגע בו.

חברת אלפא פארף מילאנו איחדה בין סודות היופי של התרבויות הקדומות ובין הטכנולוגיות המתפתחות של העולם המודרני והביאה לך מגוון עשיר של צבעי שיער מחומרים בריאים, ידידותיים לסביבה ומושלמים לטיפוח השיער שלך. הטכנולוגיה החדישה "עוקפת" את הבעיה המרכזית שבשימוש בצבעי שיער סינתטיים ואינה מזיקה לשכבה המגנה על השיער. לפיכך, הצבע אינו דוהה בקלות, ושימוש מתמשך בסדרת צבעי השיער הטבעיים של אלפא פארף מילנו יותיר את שיערך מלא ברק טבעי, חיוני ובריא לתמיד.